Menu
10495
Liu Jo

Liu Jo – Atlete për meshkuj me ngjyrë ulliri

Running 02 atlete me qafë të ulët me nje shollë 4 cm dhe teksturë me vija
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion
Detajet
Liu Jo Running 02 atlete me qafë të ulët për meshkuj me nje sholle 4 cm dhe teksturë me vija. "Est. 1995" printim në thembër. Ngjyra ulliri. Lëkurë me poliuretani të shtuar.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKULJ7B3007 PX380 S1326
MarkëLiu Jo
SezoniPranverë-verë
GjiniaMeshkuj
Materiali70% Lëkurë, 30% Poliestër;