Menu
18990
Liu Jo

Liu Jo - Atlete blu të errët për meshkuj

Running 02 atlete të sheshta me taban të ngritur dhe detaje logoje
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion
Detajet
Liu Jo Running 02 atlete të ulta për meshkuj me taban të ngritur. Një përzierje lëkure dhe rrjetë. Ngjyrë blu e errët. Detaje të logos.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKULJ7B4003 PX490 00009
MarkëLiu Jo
SezoniPranverë-verë
GjiniaMeshkuj
Materiali55%Lëkurë;37%Poliestër;8%Poliu
ImporterFashion Company Sh.p.k Tiranë
Country of ManufactureKinë
ManufacturerLIU JO S.p.A. Italy