Menu
22490
Liu Jo

Liu Jo - Atlete të ulta për meshkuj

Running 01 atlete lëkure me taban me vija, lartësia 4 cm
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion
Detajet
Liu Jo Running 01 atlete meshkujsh të ulta me taban me shirita, lartësi 4 cm. Stampa "Est. 1995" në takë. Ngjyra e bardhë me detaje gri. Lëkurë dhe poliuretani.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKULJ7B3005 PX310 S3068
MarkëLiu Jo
SezoniPranverë-verë
GjiniaMeshkuj
Materiali90%Lëkurë;10%Poliuretan
ImporterFashion Company Sh.p.k Tiranë
Country of ManufactureKinë
ManufacturerLIU JO S.p.A. Italy