Menu
18990
Liu Jo

Liu Jo - Atlete bezhë për meshkuj

Running 02 atlete të sheshta me taban të ngritur dhe detaje logoje
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion
Detajet
Liu Jo Running 02 atlete të ulta për meshkuj me taban të ngritur. Një përzierje lëkure dhe rrjetë. Ngjyrë bezhë. Detaje të logos.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKULJ7B4003 PX490 01127
MarkëLiu Jo
SezoniPranverë-verë
GjiniaMeshkuj
Materiali55%Lëkurë;37%Poliestër;8%Poliu
ImporterFashion Company Sh.p.k Tiranë
Country of ManufactureKinë
ManufacturerLIU JO S.p.A. Italy