Menu
11245
Liu Jo

Liu Jo - Atlete lëkure për meshkuj

Atlete sportive 01 me majë të ulët me thembra me shirita
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion

Më shumë ngjyra në stok

Detajet
Atlete lëkure për meshkuj Liu Jo Running 01 me poliuretan të shtuar. Ngjyra e bardhë dhe detaje të errëta. Shputa me vija
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKULJ7B3005 P0102 S1139
MarkëLiu Jo
SezoniPranverë-verë
GjiniaMeshkuj
Materiali10% poliuretan; 90% Lëkurë;