Menu
18490
Liu Jo

Liu Jo - Çantë elegante me zirkon

Çantë e zezë me tegela me dorezë dhe zinxhir floriri. Përmasat: 23 x 8 x 16 cm.
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion
Detajet
Çantë elegante e zezë me tegela Liu Jo me zirkon. Dorezë dhe zinxhir ngjyrë ari. Produkt eko-qëndrueshëm "Liu Jo Better". Përmasat: 23 x 8 x 16 cm.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKULJAA4185 E0426 22222
MarkëLiu Jo
SezoniPranverë-verë
GjiniaFemra
Materiali100%Poliuretan
ImporterFashion Company Sh.p.k Tiranë
Country of ManufactureKinë
ManufacturerLIU JO S.p.A. Italy