Menu
20490
Liu Jo

Liu Jo - Çantë për femra me xhufkë

Çantë e vogël me kapëse monogram
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion
Detajet
Liu Jo çantë dore femrash me thekë dhe detaje të qëndisura. Modeli i palosshëm. Ngjyra krem.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKULJAA4143 T7034 X0255
MarkëLiu Jo
SezoniPranverë-verë
GjiniaFemra
Materiali100%Poliestër
ImporterFashion Company Sh.p.k Tiranë
Country of ManufactureMianmar (Burmë)
ManufacturerLIU JO S.p.A. Italy