Menu
16490
Liu Jo

Liu Jo - Çantë me tegela me zirkon

Çantë elegante ngjyrë bezhë me zinxhir ari. Eco-friendly. Përmasat: 22 x 7 x 16 cm.
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion

Më shumë ngjyra në stok

Detajet
Liu Jo Çantë bezhë me tegela me zirkon dhe zinxhir floriri. Mbërthimi me zinxhir. Produkt eko-qëndrueshëm "Liu Jo Better". Përmasat: 22 x 7 x 16 cm.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKULJAA4093 E0426 61320
MarkëLiu Jo
SezoniPranverë-verë
GjiniaFemra
Materiali100%Poliuretan
ImporterFashion Company Sh.p.k Tiranë
Country of ManufactureKinë
ManufacturerLIU JO S.p.A. Italy