Menu
23490
Love Moschino

Love Moschino - Çanta e kuqe për femra

Çantë me tegela me dorezë dhe rrip zinxhiri
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion
Detajet
Love Moschino Çantë dore e kuqe me tegela me logo me shkronja metalike. Dorezë dhe rrip zinxhiri.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKULMJC4234PP0I-LA0-500
MarkëLove Moschino
SezoniPranverë-verë
GjiniaFemra
Materiali100%Poliuretan
ImporterFashion Company Sh.p.k Tiranë
Country of ManufactureMianmar (Burmë)
ManufacturerPollini spa, Italy