Menu
23490
Love Moschino

Love Moschino - Çantë e zezë për femra

Çantë me dorezë dhe detaje logoje. Përmasat: 25,5 x 21 x 9,5 cm
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion
Detajet
Love Moschino çantë për femra me rrip dore ose supi. Detaje të logos. Ngjyra e zezë. Përmasat: 25,5 x 21 x 9,5 cm.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKULMJC4248PP0I-KU0-000
MarkëLove Moschino
SezoniPranverë-verë
GjiniaFemra
Materiali100%Poliuretan
ImporterFashion Company Sh.p.k Tiranë
Country of ManufactureMianmar (Burmë)
ManufacturerPollini spa, Italy