Menu
25490
Love Moschino

Love Moschino - Çantë me logo zemre për femra

Çantë e zezë me dorezë dore dhe rrip supi me logo zemre
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion

Më shumë ngjyra në stok

Detajet
Love Moschino Çantë me logo e zemër në pjesën para. Njëngjyrëshe, rrip i ndashëm, tegela në kontrast . Mbërthim me kapak magnetik. Dy ndarje të brendshme. Dimensionet: 33 x 18 x 10 cm
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKULMJC4324PP0I-KR0-000
MarkëLove Moschino
SezoniPranverë-verë
GjiniaFemra
Materiali100%Poliuretan
ImporterFashion Company Sh.p.k Tiranë
Country of ManufactureKinë
ManufacturerPollini spa, Italy