Menu
23490
Love Moschino

Love Moschino - Çantë kashte bucket

Çanta e zezë me zemra ngjyrë ari. Përmasat: 19 x 14 x 12 cm.
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion
Detajet
Love Moschino çantë moderne kashte bucket me doreza dhe rrip. Ngjyra e zezë. Zemra dekorative dhe logo ngjyrë floriri. Përmasat: 19 x 14 x 12 cm.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKULMJC4312PP0I-KO1-00A
MarkëLove Moschino
SezoniPranverë-verë
GjiniaFemra
Materiali40%Poliestër;30%Poliuretan;20%
ImporterFashion Company Sh.p.k Tiranë
Country of ManufactureKinë
ManufacturerPollini spa, Italy