Menu
16490
Love Moschino

Love Moschino - Çantë kashte rozë

Çantë me zinxhir për ta mbajtur mbi supe. Përmasat: 12 x 22 x 7 cm.
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion
Detajet
Love Moschino çantë rozë femash me motive romb dhe mini zemra dekorative. Detajet të kashtës. Zinxhirë ari për tu mbajtur mbi supe. Përmasat: 12 x 22 x 7 cm.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKULMJC4314PP0I-KO1-60A
MarkëLove Moschino
SezoniPranverë-verë
GjiniaFemra
Materiali40%Poliestër;30%Poliuretan;20%
ImporterFashion Company Sh.p.k Tiranë
Country of ManufactureKinë
ManufacturerPollini spa, Italy