Menu
10197
Premiata

Premiata - Atlete gri për meshkuj

Atlete MICK me majë të sheshtë dhe pjesën e sipërme prej lëkure
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion

Më shumë ngjyra në stok

Detajet
Atlete MICK me majë të sheshtë në pjesën e sipërme e me një kombinim lëkure dhe tekstili. Taban prej gome. Ngjyra gri.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKUPRMICK-5355
MarkëPremiata
SezoniPranverë-verë
GjiniaMeshkuj
Materiali45% Lëkurë; 55% Poliamid;