Menu
16995
Premiata

Premiata – Atlete për meshkuj blu të kaltër

Atlete MICK me majë të sheshtë me shull EVA
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion

Më shumë ngjyra në stok

Detajet
Atlete për meshkuj Premiata MICK me majë të sheshtë. Pjesa e sipërme prej lëkure dhe tekstili. Veshje prej lëkure dhie dhe viçi. Tabanët e jashtëm EVA prej gome.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKUPRMICK-5356
MarkëPremiata
SezoniPranverë-verë
GjiniaMeshkuj
Materiali45% Lëkurë; 55% Poliamid;,