Menu
20094
Premiata

Premiata - Atlete për meshkuj ngjyrë blu marine

Mick atlete me qafë të ulët me veshje lëkure
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion

Më shumë ngjyra në stok

Detajet
Atlete Premiata Mick blu ngjyrë blu marine me logo gri dhe aplikim të bardhë sipër thembre. Taban ngjyrë ulliri e bardhë me print. Astar lëkure.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKUPRMICK-6421
MarkëPremiata
SezoniDimër-vjeshte
GjiniaMeshkuj
Materiali55%Lëkurë;45%Poliamid;