Menu
33490
Premiata

Premiata - Atlete për meshkuj me qafë të ulët

Atlete Mick të bëra nga një përzierje lëkure dhe tekstili, me veshje lëkure
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion
Detajet
Atlete për meshkuj Premiata Mick me qaqfë të ulët me sholla me printim logo. Përzierje lëkure dhe tekstili. Astar lëkure dhie.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKUPRMICK-6417
MarkëPremiata
SezoniDimër-vjeshte
GjiniaMeshkuj
Materiali55%Lëkurë;45%Poliamid;