Menu
37990
Premiata

Premiata – Atlete lëkure për meshkuj

Atlete të bardha Steven me logo kafe dhe lidhëse gri
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion

Më shumë ngjyra në stok

Detajet
Atlete të bardha për meshkuj Premiata Steven. Astar lëkure dhe pjesën e sipërme. Dantella gri dhe logo kafe.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKUPRSTEVEN-6462
MarkëPremiata
SezoniDimër-vjeshte
GjiniaMeshkuj
Materiali100%Koža;