Menu
35490
Premiata

Premiata - Atlete për meshkuj ngjyrë blu marine

Masses atlete me qafe të ulëta me sholla 1,5 cm dhe taka 3,5 cm
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion

Më shumë ngjyra në stok

Detajet
Atlete për meshkuj Premiata Mase blu marine me detaje kafe dhe gri. Lartësia e tabanit 1,5 cm, lartësia e sholles 3,5 cm. Astar lëkure.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKUPRMASE-6423
MarkëPremiata
SezoniDimër-vjeshte
GjiniaMeshkuj
Materiali55% Koža;35%Poliamid;5%Poliure