Menu
16745
Premiata

Premiata - Atlete për meshkuj ngjyrë gri portokall

Mick Atlete me qafë të ulët të bëra me përzierje lëkure-tekstili
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion

Më shumë ngjyra në stok

Detajet
Premiata Mick Atlete gri për meshkuj me detaje portokalli. Model me qafë të ulët. Përzierje lëkure, tekstili dhe pambuku.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKUPRMICK-6170
MarkëPremiata
SezoniPranverë-verë
GjiniaMeshkuj
Materiali45% Lëkurë; 35% Poliamid; 20%P