Menu
10392
Replay

Replay - Atlete të ula për meshkuj

Atlete me taban të sheshtë për çdo ditë
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion
Detajet
Replay atletet e sheshta për meshkuj për çdo ditë. Ngjyra e bardhë, e zezë dhe bezhë.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKURGMS68 {C0084T}062
MarkëReplay
SezoniPranverë-verë
GjiniaMeshkuj
Materiali100%Pambuk
ImporterEast Box Sh.p.k. Tiranë
Country of ManufactureKinë
ManufacturerFASHION BOX S.p.a Italy