Menu
12990
Replay

Replay - Atlete ushtarake për meshkuj

Arthur atlete të ulta në pjesën e sipërme prej pambuku
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion
Detajet
Replay Arthur atlete të ulta ushtarake me panele të zeza dhe printim të logos gri. Pambuku.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKURGMS68 {C0083T}3138
MarkëReplay
SezoniPranverë-verë
GjiniaMeshkuj
Materiali100%Pambuk
ImporterEast Box Sh.p.k. Tiranë
Country of ManufactureKinë
ManufacturerFASHION BOX S.p.a Italy