Menu
5990
Replay

Replay - Bluzë me printim për meshkuj

T-shirt e rregullt pambuku me mëngë të shkurtra
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion

Më shumë ngjyra në stok

Detajet
Replay bluzë për meshkuj me printim para dhe mbrapa. Pambuk.Regular fit me ??mëngë të shkurtra. Ngjyrë e zezë e larë.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKURM6766 {22662}998
MarkëReplay
SezoniPranverë-verë
GjiniaMeshkuj
Materiali100%Pambuk
ImporterEast Box Sh.p.k. Tiranë
Country of ManufactureTunizi
ManufacturerFASHION BOX S.p.a Italy