Menu
5990
Replay

Replay - Bluzë për femra me trëndafil në shpinë

Bluzë pambuku me mëngë të shkurtra
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion

Më shumë ngjyra në stok

Detajet
Replay bluzë të bardhë për femra me printim të zi logoje dhe trëndafil në anën e pasme. Pambuk. Mëngë të shkurtra kimono. Regular fit.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKURW3588Q {20994}001
MarkëReplay
SezoniPranverë-verë
GjiniaFemra
Materiali100%Pambuk
ImporterEast Box Sh.p.k. Tiranë
Country of ManufactureTunizi
ManufacturerFASHION BOX S.p.a Italy