Menu
16490
Replay

Replay - Çantë e madhe për femra

Çantë shumëngjyrëshe me logo
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion

Më shumë ngjyra në stok

Detajet
Replay Çantë e madhe për femra shumëngjyrëshe me dizajne katrore dhe me logo, me dy doreza dhe rrip I rregullueshëm.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKURFW3543 {A0283}1578
MarkëReplay
SezoniDimër-vjeshte
GjiniaFemra
Materiali100%Poliestër
ImporterEast Box Sh.p.k. Tiranë
Country of ManufactureKinë
ManufacturerFASHION BOX S.p.a Italy