Menu
15490
Replay

Replay - Çanta femrash 3 në 1

Një çantë e madhe me dy anë dhe çantë e vogël e brendshme që mund të mbahet veçmas
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion
Detajet
Replay Çantë për femra 3në 1 - një çantë e madhe me dy anë, kafe e errët dhe e zezë dhe një çantë e vogël që mund të përdoret veçmas. Doreza të gjata.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKURFW3553 {A0485A}1583
MarkëReplay
SezoniPranverë-verë
GjiniaFemra
Materiali100%Poliuretan
ImporterEast Box Sh.p.k. Tiranë
Country of ManufactureKinë
ManufacturerFASHION BOX S.p.a Italy