Menu
11990
Replay

Replay - Çantë xhins për femra

Tote çantë xhins pambuku me printim logo. Përmasat: 40 x 42 x 15 cm.
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion
Detajet
Replay Tote çantë xhins pambuku me printim logo të bardhë. Doreza të gjata dhe më të shkurtra në xhins në kontrast. Përmasat: 40 x 42 x 15 cm.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKURFW3627 {A0013V}483
MarkëReplay
SezoniPranverë-verë
GjiniaFemra
Materiali100%Pambuk
ImporterEast Box Sh.p.k. Tiranë
Country of ManufactureTunizi
ManufacturerFASHION BOX S.p.a Italy