Menu
16490
Replay

Replay - Çantë e madhe për femra

Çantë e zezë dhe kafe me dizajne, me logo
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion
Detajet
Replay Çantë e madhe për femra e zezë dhe kafe me dizajne me logo, me dy doreza dhe rrip I gjatë i rregullueshëm.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKURFW3554 {A0488}1297
MarkëReplay
SezoniDimër-vjeshte
GjiniaFemra
Materiali100%Poliestër
ImporterEast Box Sh.p.k. Tiranë
Country of ManufactureKinë
ManufacturerFASHION BOX S.p.a Italy