Menu
20094
Premiata

Premiata – Atlete për meshkuj me majë të sheshtë

Atlete Mick të bëra nga një përzierje lëkure dhe tekstili, me veshje lëkure
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion

Më shumë ngjyra në stok

Detajet
Atlete për meshkuj Premiata Mick me majë të sheshtë me thembra me logo. Një përzierje e lëkurës dhe tekstilit. Përbërje lëkure dhie.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKUPRMICK-6418
MarkëPremiata
SezoniDimër-vjeshte
GjiniaMeshkuj
Materiali55% Lëkurë; 45% Poliamid;