Menu
33490
Premiata

Premiata – Atlete për meshkuj me ngjyrë ulliri

Landeck Atlete me qafe të ulët, me shollë 3,5 cm
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion

Më shumë ngjyra në stok

Detajet
Atlete Premiata Landeck ngjyrë kafe dhe ulliri me logo të bardhë. Sholla me print. Astar lëkure.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKUPRLANDECK-6403
MarkëPremiata
SezoniDimër-vjeshte
GjiniaMeshkuj
Materiali60%Koža;40%Poliamid;
ImporterFashion Company Sh.p.k Tiranë
Country of ManufactureVietnam
ManufacturerPREMIATA SRL Italy