Menu
16990
Calvin Klein

Calvin Klein - Çantë bucket për femra

Çantë 2 në 1 me çantë të brendshme të lëvizshme. Përmasat: 20 x 17 x 11 cm.
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion
Detajet
Calvin Klein çantë formë kove për femra me tegela ngjyrë të zezë. Dorezë dhe rrip i ndashëm. Çanta e brendshme me lidhse që mund të hiqet. Përmasat: 20 x 17 x 11 cm.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKUCKK60K611666-BEH
MarkëCalvin Klein
SezoniPranverë-verë
GjiniaFemra
Materiali42%Poliestër;41%Poliuretan;17%
ImporterFashion Company Sh.p.k Tiranë
Country of ManufactureKamboxhia
ManufacturerCalvin Klein Europe BV Amstredam / Netherlands