Menu
13990
Calvin Klein

Calvin Klein - Çantë për femra ngjyrë bezhë

Çantë e vogël me një ndarje dhe një xhep. Përmasat: 21 x 15 x 7 cm
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion

Më shumë ngjyra në stok

Detajet
Calvin Klein çantë ngjyrë bezhë me një ndarje dhe xhep. Rrip i hollë. Përmasat: 21 x 15 x 7 cm.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKUCKK60K611884-PC4
MarkëCalvin Klein
SezoniPranverë-verë
GjiniaFemra
Materiali51%Poliestër;49%Poliuretan
ImporterFashion Company Sh.p.k Tiranë
Country of ManufactureKamboxhia
ManufacturerCalvin Klein Europe BV Amstredam / Netherlands