Menu
10990
Calvin Klein

Calvin Klein - Çantë e bardhë për femra

Çantë e vogël supi me zinxhir. Përmasat: 15.5 cm x 24 x 9 cm.
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion

Më shumë ngjyra në stok

Detajet
Calvin Klein çantë e bardhë për femra me zinxhir metalik dhe monogram CK. Mbyllja me zinxhir. Një model i veshur mbi supe. Përmasat: 15.5 cm x 24 x 9 cm.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKUCKK60K611948-CGA
MarkëCalvin Klein
SezoniPranverë-verë
GjiniaFemra
Materiali51%Poliestër;49%Poliuretan
ImporterFashion Company Sh.p.k Tiranë
Country of ManufactureKamboxhia
ManufacturerCalvin Klein Europe BV Amstredam / Netherlands