Menu
10392
Calvin Klein

Calvin Klein - Mini çantë për femra

Çantë me rrip me zinxhir dhe rrip të hollë. Përmasat: 21 x 15 x 4 cm
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion

Më shumë ngjyra në stok

Detajet
Calvin Klein mini çantë femrash me zinxhir dhe rrip të hollë. Kopsë me monogram. Ngjyra e zezë. Përmasat: 21 x 15 x 4 cm.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKUCKK60K611877-0GK
MarkëCalvin Klein
SezoniPranverë-verë
GjiniaFemra
Materiali77%Poliestër;23%Poliuretan
ImporterFashion Company Sh.p.k Tiranë
Country of ManufactureKamboxhia
ManufacturerCalvin Klein Europe BV Amstredam / Netherlands