Menu
13990
Calvin Klein

Calvin Klein - Çantë elegante për femra

Çantë e zezë me zinxhir të hollë argjendi dhe teksturë 3D. Përmasat: 13 x 21 x 5.5 cm.
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion
Detajet
Calvin Klein çantë elegante e zezë me një zinxhir të hollë ngjyrë argjendi. Mbivendosja me teksturë 3D. Përmasat: 13 x 21 x 5.5 cm.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKUCKK60K611990-BEH
MarkëCalvin Klein
SezoniPranverë-verë
GjiniaFemra
Materiali51%Poliestër;49%Poliuretan
ImporterFashion Company Sh.p.k Tiranë
Country of ManufactureKamboxhia
ManufacturerCalvin Klein Europe BV Amstredam / Netherlands