Menu
16790
Camper

Camper - Wagon këpucë për meshkuj

Atlete të ulta prej pambuku të ricikluar dhe lëkurë viçi
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion
Detajet
Camper Wagon këpucë të ulta për meshkuj me lidhëse. Tabani XL Extralight® EVA dhe shollë OrthoLite® Recycled™. Pjesa e sipërme prej pambuku dhe lëkure viçi. Ngjyra blu marinë me taban blu.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKUCCK100774-011
MarkëCamper
SezoniPranverë-verë
GjiniaMeshkuj
Materiali69%Pambuk;31%Lëkurë
ImporterFashion Company Sh.p.k Tiranë
Country of ManufactureVietnam
ManufacturerCOFLUSA, S.A. Spain