Menu
22490
Liu Jo

Liu Jo - Atlete lëkure për meshkuj

Atlete Running 01 ngjyrë krem të ulta me taban të sheshtë
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion

Më shumë ngjyra në stok

Detajet
Liu Jo Atlete Running 01 ngjyrë e bardhë kremi, me taban të sheshtë lidhse dhe monogram anash, taban I jashtëm dhëmbëzuar.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKULJ7B3005 P0102 S3068
MarkëLiu Jo
SezoniPranverë-verë
GjiniaMeshkuj
MaterialiLëkurë
ImporterFashion Company Sh.p.k Tiranë
Country of ManufactureKinë
ManufacturerLIU JO S.p.A. Italy