Menu
14490
Liu Jo

Liu Jo - Çantë shpine e zezë për femra

Çantë shpine me xhepa me zinxhir dhe kuletë që varet me varëse. Përmasat: 28 x 27 x 15 cm.
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion
Detajet
Liu Jo çantë shpine për femra me xhepa me zinxhir dhe kuletëllëf që varet me varëse. Me kapak dhe rrip për shtrëngim. Ngjyra e zezë. Përmasat: 28 x 27 x 15 cm.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKULJTA4214 T5665 22222
MarkëLiu Jo
SezoniPranverë-verë
GjiniaFemra
Materiali100%Poliestër
ImporterFashion Company Sh.p.k Tiranë
Country of ManufactureKinë
ManufacturerLIU JO S.p.A. Italy