Menu
19490
Liu Jo

Liu Jo - Çantë shpine për femra me zirkon

Çantë shpine në modë e zezë me diamante të stampuar. Përmasat: 24 x 30 x 10 cm.
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion
Detajet
Liu Jo Çantë shpine e zezë trendy me zirkon dhe diamante të stampuara. Xhep përpara. Përmasat: 24 x 30 x 10 cm.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKULJAA4184 E0426 22222
MarkëLiu Jo
SezoniPranverë-verë
GjiniaFemra
Materiali100%Poliuretan
ImporterFashion Company Sh.p.k Tiranë
Country of ManufactureKinë
ManufacturerLIU JO S.p.A. Italy