Menu
28990
Love Moschino

Love Moschino - Çantë e madhe për femra

Çantë verore e ndërthurur me detaje kafe dhe zemra
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion
Detajet
Love Moschino çantë e madhe femrash me doreza të dyfishta. Ndarje e gjerë. Detaje kafe dhe zemra.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKULMJC4307PP0I-KO1-10A
MarkëLove Moschino
SezoniPranverë-verë
GjiniaFemra
Materiali40%Poliestër;30%Poliuretan;20%
ImporterFashion Company Sh.p.k Tiranë
Country of ManufactureKinë
ManufacturerPollini spa, Italy