Menu
26490
Love Moschino

Love Moschino - Çantë kafe për femra

Çantë elegante me doreza dhe rrip. Përmasat: 25/35 x 23 x 17 cm.
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion
Detajet
Love Moschino çantë elegante ngjyrë kafe me detaje floriri. Doreza dhe rrip i ndashem. Përmasat: 25/35 x 23 x 17 cm.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKULMJC4109PP1I-LJ0-201
MarkëLove Moschino
SezoniPranverë-verë
GjiniaFemra
Materiali100%Poliuretan
ImporterFashion Company Sh.p.k Tiranë
Country of ManufactureKinë
ManufacturerPollini spa, Italy