Menu
25990
Love Moschino

Love Moschino - Çantë e madhe për femra

Çantë e zezë me logo dhe monogram, rripa zinxhiri të dyfishtë për tu mbajtur në sup dhe dorë
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion
Detajet
Love Moschino Çantë e zezë me logo ari për femra. Mbyllje me zinxhir. Rripa zinxhiri të dyfishtë për tu mbajtur në sup dhe dorë. Teksturë me qepje në formë rombesh.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKULMJC4006PP0G-LA0-000
MarkëLove Moschino
SezoniPranverë-verë
GjiniaFemra
Materiali100%Poliuretan
ImporterFashion Company Sh.p.k Tiranë
Country of ManufactureItali
ManufacturerPollini spa, Italy