Menu
12392
New Balance

New Balance - Atlete 550 femrash të bardha

Refined Basketball Legend atlete të sheshta me detaje të kundërta
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion
Detajet
New Balance BB550 atlete femrash te bardha me detaje kontraste dhe logo N. Taban prej gome që nuk rrëshqet.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKUNBBBW550EA-100
MarkëNew Balance
SezoniPranverë-verë
GjiniaFemra
Materiali76%Lëkurë;13%Poliuretan;11%Mix
ImporterFashion Company Sh.p.k Tiranë
Country of ManufactureVietnam
ManufacturerNEW BALANCE USA