Menu
11543
New Balance

New Balance - Atlete femrash ngjyrë bezhë

BB550 atlete të buta kamoshi me detaje printe kafshësh
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion
Detajet
New Balance BB550 Atlete krem ??kamoshi me detaje në kontrast me printe kafshësh dhe logo N. Taban gome.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKUNBBBW550QA-108
MarkëNew Balance
SezoniPranverë-verë
GjiniaFemra
Materiali97%Lëkurë;2%Poliuretan;1%Përzi
ImporterFashion Company Sh.p.k Tiranë
Country of ManufactureVietnam
ManufacturerNEW BALANCE USA