Menu
10792
New Balance

New Balance - Atlete e zezë dhe gri për femra

327atlete të sheshta të bëra nga një përzierje lëkure dhe tekstili
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion
Detajet
New Balance 327 atlete femrash e zezë dhe gri me logo e bardhë N. Model i ulët për çdo ditë. Përzierje lëkure dhe tekstili.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKUNBWS327KC-001
MarkëNew Balance
SezoniPranverë-verë
GjiniaFemra
Materiali61%Poliuretan;39%Lëkurë
ImporterFashion Company Sh.p.k Tiranë
Country of ManufactureVietnam
ManufacturerNEW BALANCE USA