Menu
9443
New Balance

New Balance - CT302 atlete femrash

Atlete të ulta, të sheshta me përzierje lëkure dhe rrjetë
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion
Detajet
New Balance CT302 atlete femrash me taban të sheshtë. Përzierje lëkure dhe rrjetë, me shtimin e gomës. Hije bezhë.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKUNBCT302RB-100
MarkëNew Balance
SezoniPranverë-verë
GjiniaFemra
Materiali45%Lëkurë:44%Përzierje;11%Gomë
ImporterFashion Company Sh.p.k Tiranë
Country of ManufactureKinë
ManufacturerNEW BALANCE USA