Menu
12392
New Balance

New Balance - Atlete 550 lëkure për femra

Atlete të ulta krem ??me detaje jeshile dhe logo N
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion
Detajet
New Balance atlete 550 lëkure për femra me rrjetë. Ngjyra krem ??me detaje jeshile dhe logo N.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKUNBBBW550BI-073
MarkëNew Balance
SezoniPranverë-verë
GjiniaFemra
ImporterFashion Company Sh.p.k Tiranë
Country of ManufactureVietnam
ManufacturerNEW BALANCE USA