Menu
12990
Replay

Replay - Atlete lëkure të bardha për meshkuj

Atlete me lidhëse të ulta me logo dhe taban të sheshtë
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion

Më shumë ngjyra në stok

Detajet
Replay Atlete lëkure për meshkuj me lidhëse në pjesën e sipërme, etiketë me logo në llapë, printim logoje në anën e pasme.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKURGMZ4O {C0004L}061
MarkëReplay
SezoniDimër-vjeshte
GjiniaMeshkuj
Materiali100%Lëkurë
ImporterEast Box Sh.p.k. Tiranë
Country of ManufactureKinë
ManufacturerFASHION BOX S.p.a Italy