Menu
14490
Replay

Replay - Atlete të zeza për meshkuj

Atlete me taban të lartë me lidhse dhe logo me tekstura të ndryshme
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion
Detajet
Replay Atlete për meshkuj me lidhëse me taban të trashë, elementë kontrasti, lidhse përeth.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKURGWS7Z {C0002T}003
MarkëReplay
SezoniDimër-vjeshte
GjiniaMeshkuj
Materiali100%Poliestër
ImporterEast Box Sh.p.k. Tiranë
Country of ManufactureKinë
ManufacturerFASHION BOX S.p.a Italy