Menu
11990
Replay

Replay - Atlete të zeza për meshkuj

Atlete të ulta me lidhse dhe logo
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion

Më shumë ngjyra në stok

Detajet
Replay Atlete për meshkuj me lidhëse me taban të jashtme dyngjyrëshe, logo në llapë dhe mbrapa dhe anash.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKURGMS68 {C0079T}562
MarkëReplay
SezoniDimër-vjeshte
GjiniaMeshkuj
Materiali100%Poliestër
ImporterEast Box Sh.p.k. Tiranë
Country of ManufactureKinë
ManufacturerFASHION BOX S.p.a Italy